به فروشگاه ما خوش آمدید هم اکنون می توانید وارد حساب خود شوید و یا حساب جدید باز نمایید.
سبد خرید شما خالی است!

حفظ حریم شخصی

شرایط حفظ حریم شخصی کاربران فروشگاه:

فروشگاه زنبق اطلاعات مربوط به شما را بدون اجازه صریح از جانب خود شما ، به دیگران  نخواهد داد. فروشگاه زنبق با استفاده از فرمهایی اطلاعات تماس کاربران (مانند نام، آدرس، شماره تماس، پست الکترونیک و ...) را دریافت و برای سفارشات، درخواستها، خدمات پس  از فروش و دریافت نظرات و پیشنهادات درباره محصولات و خدمات از آنها  استفاده می نماید. سیستم یکپارچه فروشگاهی ما برای هر کاربر یک حساب کاربری  ایجاد میکند و  از اطلاعات شما تنها در هنگامی استفاده خواهد شد، که  نیاز به ارسال کالای خریداری شده باشد و یا لازم باشد تغییر و  تحولاتی در محصولات و یا خدمات محصولات  و یا شرایط ویژه  ای که ممکن است برای شما قابل توجه باشد به اطلاعتان برسد.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. فروشگاه زنبق هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

 

فروشگاه زنبق برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.